| LadyDyana a întrebat:

Heii all!love struck
vreau si eu sa va pun o intrebare... vreau sa stiu daca este o diferenta dintre plaja din Romania ( ex.mamaia,eforie nord ) sau dintre cele din Bulgaria...happy
plss un raspuns!:X:X

Răspuns Câştigător
| larousee a răspuns:

In 2009 am fost in bulgaria la nisipurile de aur si in 2010 la mamaia si costinesti. si dumnezeule ce diferenta mare.
in bulgaria statiunea e mult mai curata si plajele sunt private, deci automat curate. nu trebuie sa platesti sa intri pe ele, doar sezlong daca vrei.
In mamaia plajele sunt faine, mari, cat de cat curate. In costinesti e jale cu plaja, jeg ca niciunde. Mai curata a fost in eforie sud decat in costinesti

1 răspuns:
| Biu a răspuns:

Cele din Bulgaria sunt mult mai curate.