| SereSmile a întrebat:

Hello! Stie cineva un hotel/pensiune cu piscina acoperita si terenuri ( de fotbal, volei, badminton, etc.) in apropiere de Cluj, (maxim 4 ore cu autocarul), mi-ar placea sa vad parerile voastre, trebuie sa organizez o excursie. Multumesc happy

5 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Este in cluj un hotel numit Belvedere http://www.booking.com/hotel/ro/belvedere-cluj-napoca.ro.html?aid=319855;
Amplasarea hotelului este excelenta; panorama orasului e de neuitat de la balconul unei camere la acest hotel. Ambianta calda, nepretentioasa, cu oameni calzi si calmi.
Cazare Placuta!

| SereSmile explică (pentru LeMousiqe):

Mersi dar sunt din Cluj si nu as vrea sa fac o excursie tot in Cluj laughing) Am spus ca prin apropiere de Cluj ca sa nu facem drum lung cu autocarul happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

La felix, 1 mai gasesti complexe de genul cu spa, piscina etc

| PurceluAtomic a răspuns:

Cabana turistica Vio Alpina Blazna

Este in Sant, la cca 150 km de Cluj (sau chiar mai putin).

| Ovidiu11 a răspuns:

TG.Mures, week-end-ul e super si ieftin, plus ai ce vizita!