| roxanaghiuzan a întrebat:

Hello! Unde sunt cele mai frumoase cascade in tara noastra?

6 răspunsuri:
| catosp a răspuns:

La campie...

| Crucified a răspuns:

La munte laughing

| roxanaghiuzan explică (pentru Crucified):

Foarte amuzant!

| Ooopss a răspuns:

Cascada 7 scari-Muntii piatra mare
cascada tamina-Muntii piatra mare
Cascada cailor-Muntii Rodnei
cascada duruitoare-Masivul ceahlau
Cascada rachitele-Masivul vladeasa, Muntii apuseni
Cascada Oselu-Valea Oselu
Astea sunt cele pe care le-am vizitat eu si sunt nemaipomenite! Absolut fantastic!

| Justagirl1312 a răspuns:

Dintre locurile pe care eu le stiu,cele mai frumoase mi se par:cascada Lotrisor din Caciulata [Valcea], pe Transagarasan sunt multe, nu le stiu numele insa sunt frumoase, nu foarte mari, dar merg.Cascada Urlatoare, din Poiana Tapului si Cascada Bigar din Valea Minisului, in Muntii Aninei.

| Crucified a răspuns (pentru roxanaghiuzan):

Nu ma, radeam de tine ca nu stii unde sunt cele mai frumoase cascade.winking