| LittleLady a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti s mie care sunt cele mai frumoase atractii turistice din tara si unde se afla. Orice,cascade,munti, muzee...Astept cat mai multe rasunsuri.

5 răspunsuri:
| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Iti recomand sa incerci neaparat aici, nu o sa regreti nici o secunda. http://www.statiuneamoneasa.com/ apropo din ce judet esti?

| LittleLady explică (pentru GaBrIeLa1994):

Judetul Bacau.

| GaBrIeLa1994 a răspuns (pentru LittleLady):

E distanta putin cam mare dar eu zic ca ar merita, daca te-ai uitat pe link, e ceva mirific

| georgyanna22 a răspuns:

Daca vrei poti vizita Comuna Comana din Judetul Giurgiu.:poti vizita: Manastirea Comana- Manastirea Comana reprezinta un monument istoric situat in comuna Comana, judetul Giurgiu, ce a fost ridicat in anul 1461 de Vlad Tepes.
Casa Memoriala Gellu Naum.
Parcul Natural Comana.
Lacul Comana si Raul Neajlov.
Casa Comana.
Moara de hartie.
Fantana cu Nuc.
Aerodrom Motofly Comana (parapanta, avion)etc
Padurea etc(un picnic sau un gratarel)
Nu vei regreta

| FanLalaBandNr1 a răspuns:

Buna! parerea mea e ca poti sa te duci la salina turda din oraselul turda in jud. cluj. drum bun.