| CowboyxD a întrebat:

Hey.Cat ar costa o excursie in Paris pentru 2 persoane cu biletu de avion(dus si intors), cazarea la hotel si toate cheltuielele(mincarea, suveniruri...) totul inclus 7zile?

Răspuns Câştigător
| CowboyxD explică:

Atunci, fă bine și citește cele 87 de impresii de călătorie de aici:
http://amfostacolo.ro/hotel.php?d=excursie-paris--paris&id=1684

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Unii se descurca cu 1500 euro, altii nu, in functie de luxul ales.

| mihai69 a răspuns:

Ce aveau răspunsurile deja date la întrebarea asta?!?

| CowboyxD explică (pentru mihai69):

Am nevoie de mai multe pareri...pntru a constientiza de ce suma anumita sa dispun.

| CowboyxD explică (pentru CowboyxD):

Mersi