| bettybetty a întrebat:

Hey lume! A fost cineva anul asta, sau anul trecut în satul de vacanta Ic Ponor din Padiș, Apuseni?
Cum este pe acolo? Condiții de cazare etc...se merită? Îs ceva probleme?

1 răspuns:
| RxTx a răspuns:

Eu am umbat prin apuseni de la client la client ca si prestator de servicii sa le repar
Este extraordinar de frumos

Vezi sa nunte exctocheze la bani ca multi sunt cam jepcari exafereaza la orice

Intereseazate sindespre costurile ascunse cum ar fi ppate ca ofera drumetii cu calul despre care nu ti-a spus ca o sa te coste
Vezi ce mese ai incluse sa nunte teezesti ca te baga la plata lucruri la care nici nunte-ai gandit

Ia cu tine ser antj viperin
Pentru ca daca nu il ai la tine si te musca gasesti togmai la targul mures
Si multi oameni din muntii din Romania nu iti povestesc ca la munte mai ales in zonele astea mai ne umblate exista si ceva vipere până când nu incepe ploaia

Asteaptate ca si vara sa vina cate onploaie rece ca si iarna

In general e frumos merita
Dar sa nu stai prea mult intr-un singur loc cinsa mergi sa te plimbi
Eventual Ia si o bicicleta cu tine
Pentru ca o sa vezi ceva frumos pe undrva o sa vrei sa ajungi acolo si nu o sa aiba cine sa te duca
Si or sa fie si timpi motrti in care nunai ce sa faci.
Sau vrei sa te duci la magazin dupa prezervative sampanie ceva iti trebuie o bicicleta la tine pentru ca magazinul poate sa fie si la 20Km