| anonim_4396 a întrebat:

Hey, TPU, ce faceti? V reau sa stiu si eu ce pot face in mamaia intr-o saptamana? Tin sa mentionez ca am 14 anibig grin mersi::**:

4 răspunsuri:
| Dobitoc a răspuns:

Sa stii ca-ti trebuie timp ca in statiunea mamaia nu ai cum sa te plictisesti asa ca cand o sa ajugi acolo o sa vezi.

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Nu o sa te plictisesti acolo!:Xhappy! Acolo poti sa mergi la apa! Poti sa inoti acolo la mare! Sunt multe hotele! Si acolo au restaurante cu multa mancare gustoasa:X!(Atentie, daca te duci acolo la mare sa inoti, fii atenta la meduzele treaze! Cele care dorm nu-ti fac nimic!)Acolo in mamaia au si un vapor mare si o sa-l vezi! Acolo au si un mic balci! Acolo sunt si hotele de 4, 5 stele! O sa distrezi! Apropo, daca vrei sa vezi cum e in mamaia, du-te pe google si scrie acolo (Mamaia) si apesi la imagini si o sa vezi cum e acolo! Funda! Te rog mult, te rog frumos! Plzzzzzzzzzzz!

| anka95 a răspuns:

Pff. poti face multe, atat cu familia cat si singura:
-Poti sa mergi cu vaporasul pe insula Ovidiu.Am fost si eu si pot sa-ti spun ca e absolut superb peisajul.Pe insula ai tot ce-ti trebuie, restaurante, bancute, poti chiar si sa dormi acolo daca inchiriezi o cabana dar sincer e foarte scump si nu isi merita banii.Au si animale pe insula(iepuri, struti si alte pasari, din cate mai tin eu mintebig grin).;
-Poti sa joci tenis(sunt o multime de terenuri de inchiriat la preturi acceptabile);
-Daca au ai tai masina puteti sa va faceti timp intr-o zi si sa vizitati si celelalte statiuni care sunt la fel de frumoasehappy;
-Poti sa mergi in Satul de Vacanta;
Sau poti pur si simplu sa mergi la inot, sa stai pe plaja si sa te bucuri de soare!
Bafta!happy

| Gicone a răspuns:

Te duci in satul de vacanta (acolo nu te plictisesti mai niciodata) te plimbi pe litoral, pe langa Lacul Tabacariei si mergi la Aqua Magic.