| Debby2409 a întrebat:

Imi puteti spune care plaja este mai curata(cat mai putine alge,nisip cat mai curat, etc.) dintre Mamaia si Costinesti?

8 răspunsuri:
| adrianpolice a răspuns:

Costinesti.

| SimpluAndrei a răspuns:

In primul rand Mamaia si Costinesti sunt statiuni, acolo sunt mai multe plaje iti recomand Costinesti, plaja Aruba acolo este si ProFm-ul si este o plaja foarte curata eu doar acolo ma duc

| purplepanther a răspuns:

Plaja vega din mamaia este cea mai curata.matusa mea a facut un tur a plajelor din Romania si mi-a spus ca plaja vega se aseamana cel mai mult cu plajele din strainatate merita vizitata.apa este curata, nisipul e foarte fin, si tot ce trebuie.

| anonimaM a răspuns:

Costinesti

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Mamaia, la cotinesti e un petic de plaja

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

După mine Mamaia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mamaia, clar! Acolo in jurul hotelului LIDO este cea mai curata si larga plaja!

| vinusipaharu a răspuns:

Costinesti fara indoiala.