| Razeph a întrebat:

Peste doua saptamani ma duc in vizita la Brasov si as vrea sa stiu daca este pus la dispozitie vreun mijloc de transport pentru a ajunge la Castelul Bran din moment ce noi nu dispunem de masina personala. As aprecia daca as fi lamurit in privinta asta de catre persoanele care locuiesc in Brasov. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| sorinake a răspuns:

Bineinteles.
Din autogara Bartolomeu, langa stadionul Municipal, sau din Autogara2 ai curse catre Moeciu sau Targoviste. Toate acestea trec prin Bran si te las fix langa castel.

Poti vedea si aici cateva curse : http://www.autogari.ro/Transport/Brasov-Bran