| DenyDenizuca a întrebat:

laughing
Vara asta merg cu parintii la plimbare intr-o localitate din tara si m-au pus pe mine sa aleg unde mergem va rog datimi ideii bune!

Nu uitati dau funda!

3 răspunsuri:
| SuntSpeşăl a răspuns:

Piatra Neamţ eu acolo m-aş duce dacă aş vrea să plec în vacanţă.

| Denisuca21 a răspuns:

Iti recomand o comună din județul Gorj, Oltenia, România, ce se numeste Polovragi. Se află la o distanță de 50 km de Târgu Jiu și 60 km de Râmnicu Vâlcea.
Rezervatii de vis : Cheile Oltetului, Peştera Polovragi şi Mănăstirea Polovragi. La cativa km, se afla si Pestera Muerii(se scrie cu ''i'', dar nu ma lasa site ul sa il scriu asa)iar despre Cheile Oltetului pot spune ca iti taie respiratia. Merg acolo foarte des si ador locul asta. Natura e la ea acasa!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai si tu ce vrei? mare, munte, deal? aproape, departe de casa?