| FabianelSHAF a întrebat:

Vreau sa va intreb care este cea mai scurta cale pana la Arad? Pe drum national sau european (sunt din Arges)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Google maps imi da traseul prin Sibiu, Deva. Adica DN7/E81 şi DN7/E68. Incerc sa-ti dau un link, sper sa mearga: http://maps.google.ro/maps?hl=ro&tab=wl

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu merge, regret. Dar daca intri pe Google harti si in stinga scrii de unde si pina unde mergi, iti da traseul si indicatii de orientare.

Răspuns utilizator avertizat
| FabianelSHAF explică (pentru anonim_4396):

Bai da la mine mere! Serios nu glumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru FabianelSHAF):

Bine atunci. Vezi si tu traseul.

| alexs99 a răspuns:

Cea mai scurta cale pana la Arad din Arges este pe drumul european.

| FabianelSHAF explică (pentru Florica19):

Eu de pasti am luat-o pe la Ramnicu Valcea apoi m-am dus la Sibiu si am luat-o pe Alba pana am ajuns in Hunedoara si apoi prin centrul capitalei (Deva)!