| lungu_4239 a întrebat:

Spuneti-mi si mie care este limita de viteza pe un drum european si pe un drum national in strainatate?

3 răspunsuri:
| Florin199221 a răspuns:

Daca vrei sa iti testezi masina sa vezi de ce e in stare da o tura prin Germania ca ai vreo 400-500km de autostrada fara limita de viteza happy

| XAdeX a răspuns:

Pe drumurile expres sau pe cele nationale europene (E), 100 km/h;

| OctaTavi a răspuns:

Daca vrei sa o testezi dai frate cat de tare vrei tu 200 ca eu cand am mers la mare aveam un fiat punto din 2001 si limita 200 si i-am dat 180