| FunkySmile a întrebat:

Hi. Cam cat costa un bilet din Bucuresti Nord pana in Focsani?tongue
Merci kiss
Fundissa love struck

Răspuns Câştigător
| WhiteProud95 a răspuns:

Http://www.mersultrenurilor.ro/Ruta/Bucuresti_Nord/focsani uite ai aici, numai selectezi data si dai la pret...depinde cu ce tren vrei sa mergi :). Imi pare bine ca ti-am fost de folos

5 răspunsuri:
| Pufi1999 a răspuns:

Cu intercity, de la ora 6 pana la 9 si 13 costa:
bilet intreg, clasa a doua fara rezervare costa 47, 2 ron.
Daca vrei sa te interesezi mai mult, intra pe site-ul http://www.mersultrenurilor.ro/

| DoarImpreuna a răspuns:

Personal 23 LEI
Accelerat 37 LEI
Rapid 45 LEI
IC 50 LEI

Multumit?

| PinkPanther a răspuns:

Http://infofer.ro/ intra aici, mergi la mersul trenurilor, alegi ruta si in partea stanga e un buton care iti arata pretul exact

| kzn00b a răspuns:

Depinde de unde ca is mai multe autogari. pretul variaza intre 25 - 35 de lei happy i-ati 40 sa fii sigura happy