| Coral7 a întrebat:

Imi cer scuze de la inceput pentru categorie, doar ca nu stiu exact unde sa incadrez aceasta intrebare.
Sambata asta merg cu niste colegi la mare (stam in weekend) si incercam sa cautat bilete de tren, online (desi cred ca vor merge si la gara doua dintre tipe)... ideea e ca noi suntem a 9-a si nu am mai fost pana acum cu trenul singuri, si nu stim exact cum sa ne descurcam; apar si conflicte intre noi, fix acum pe utlima suta de metri.
As aprecia enorm de mult daca cineva cu experienta ne-ar ajuta cu plecatul asta. Destinatia este Constanta si plecarea din Bucuresti. Ora am vrea sa fie nu mai tarziu de 6 si jumatate dimineata.
Va multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Conflictele intre voi, tin doar de voi si treaba vostra cum le rezolvati, in rest va duceti la gara si va luati bilete si gata, sau incercati aici https://bilete.cfrcalatori.ro/vanzare/

si cu cazarea cum va descurcati, nu de alta, dar nimeni nu cazeaza doar un grup de minori

| Coral7 explică (pentru suntserios):

Am rezolvat cazarea de acum o saptamana. Am rugat un adult sa ne ajute.