| rahelyta a întrebat:

Revin la intrebare mea de aseara, azi am avut ce face mai exat vizite neasteptate pana acum, imi place idee asta de a calatori cu trenul dar unde si cu cine? ma gandeam sa merg in bucuresti...sau constanta. dar cu cine? cine se ofera fac cinste cu bilete de tren clasa 1 (stam cateva ore)nu acept batrani cu probleme de inima si nici minori. PS: nu sunt criminala in serietongue

1 răspuns:
| sabin89 a răspuns:

Pai e complicat asa; sa faci o calatorie impreuna cu cineva care locieste cine stie in ce localitate. Sa vina mai intai acolo unde esti tu (nu ai spus unde) si de acolo sa plecati impreuna spre Bucuresti. Nu suna deloc logic. Discuta mai bine cu cineva din anturajul tau: o ruda, un coleg, un prieten; suiti-va in tren si...have a great day!