| rahelyta a întrebat:

Revin la intrebare mea de aseara, azi am avut ce face mai exat vizite neasteptate pana acum, imi place idee asta de a calatori cu trenul dar unde si cu cine? ma gandeam sa merg in bucuresti...sau constanta. dar cu cine? cine se ofera fac cinste cu bilete de tren clasa 1 happy (stam cateva ore)nu acept batrani cu probleme de inima si nici minori big grin

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

De ce sa nu aibe probleme cu inma ce ai de gand sa-i faci in cateva ore ha ha ha Asa da invitatie Doamne cat am putut sa raman in urma

| Gini a răspuns:

Eu stau in buc te ast big grin. Daca vrei sa vii big grin. da-mi pm tongue

| cyadron a răspuns:

Daca vii in Bucuresti, poti ramane o noapte la noi in camin in regie. Distractie garantata Wii, PS3 + Lego and darts. Prima bere e din partea noastra!