| Ramo137 a întrebat:

Imi doresc foarte mult sa merg in japonia cu o prietena,, dar inca sunt o adolescenta. ne gandim pe la 21-23 de ani sa mergem pe acolo happy dar habar n-am cum o sa fie. a fost cineva acolo sau in alte tari de uni singuri fara sa stie pe cineva? ma gandesc ca o sa ne ratacim pe acolo laughing etc
ce parere aveti? sfaturi ceva.

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Exista agentii de turism care fac diverse promotii pentru Japonia. Pana la varsta aia se vor mai schimbahee hee ideile... sa fiti voi sanatoase pana atunci ca restul le faceti pe toate. Daca mergeti de unele singure, drumul e costisitor cu avionul, in schimb viata de-acolo este foarte ieftina, atat cat si la cazare.

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Te descurci, nu te ratacesti, dar Japonia este FOARTE scumpa.