| Anonimgirltpu a întrebat:

Ce spuneti despre Japonia? Ce parere aveti despre aceasta tara?

Răspuns Câştigător
| birdie14 a răspuns:

Bună. Japonia, sincer e ţara mea preferată, şi sper ca într-o bună zi să ajung acolo, dar până atunci mai este. Ce părere am? Păi Japonia e o ţară cu nişte oameni minunaţi din punctul meu de vedere, cu o cultură deosebit de frumoasă, şi o mentalitate genială. În ciuda faptului că au avut loc acele dezastre, spun sincer că mi-aş fi dorit să trăiesc acolo, să învăţ limba şi obiceiurile, pentru că rar sunt oamenii ca japonezii, şi o ţară atât de frumoasă.
Baftă.

| Anonimgirltpu explică (pentru birdie14):

Si eu cred exact la fel.

| birdie14 a răspuns (pentru Anonimgirltpu):

Mă bucur că gândim la fel, adică, sincer îţî spun, rar întâlneşti oameni care chiar să fie interesaţi de Japonia, de cultura sa, limba etc.happy
Baftă.

| Anonimgirltpu explică (pentru birdie14):

Intr-adevar japonezii sunt sunt niste oameni speciali de care m-am indragostit din prima clipa. Sa nu mai vorbesc de limba lor pe care o ador. Tot incerc sa mai invat cate un cuvant, cate o expresietongue. Iar anime-urile... pot sa spun ca la chestia asta sunt niste genii.

| birdie14 a răspuns (pentru Anonimgirltpu):

Clar, iubesc anime şi manga, şi sunt cei mai buni la asta. Şi cu ocazia asta vreau să te întreb şi ce fel de anime vizionezi.happy
Baftă.

| Anonimgirltpu explică (pentru birdie14):

Poi acum ma uit la Naruto. M-am uitat la 07-Ghost, Sora, Special A, Paradise Kiss, Lovely Complex, Death Note, Full Metal Alchemist, Inuyasha. Toate mi-au placut la nebuie:X Ti le recomand pe toate daca nu le-ai vazut.

7 răspunsuri:
| NeimaginabilA a răspuns:

Animeeeeeeeee

| mat31new a răspuns:

Au ochii ciudati.