| ღRαmøOoღ a întrebat:

Salut kiss! Am o intrebare thinking Vreau sa merg la patinoar si am o dilema [ sa-i spun asa ]. Nu stiu sa merg pe role si ma gandesc ca daca nu stiu pe role, da păi pe patine... Chestia este ca sunt si cam grasuta si sigur poate sa ma " afecteze ". Voi ce parere aveti?
O seara buna va doresc! kiss happy

1 răspuns:
| Alexutzica a răspuns:

Buna.
Pai,nu conteaza ca esti grasuta! Acolo,sunt niste instructori,pe mine ma ajuta sa fac niste scheme,dar pe tine te pot invata sa mergi. happy.
Nu iti fie firca.
Am avut si eu un coleg, foarte gras sa zic asa, care a incavat incetul cu incetul.
Bafta multa
:*