| Mara_4803 a întrebat:

Imi puteti arata o poza cu cel mai veninos paianjen din lume?happy

Răspuns Câştigător
| iuandfto a răspuns:

Uite aici cate ceva :
http://www.zooland.ro/arhiva/PAIANJENI+VENINOSI

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia din poza DiAnee'i nu'i vaduva neagra laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da este dar mascul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este paianjanul cu panza in forma de cos din australia

| RafaielLaur a răspuns (pentru DiAnne_8069):

De fapt este paianjenul bananier sau cutreierator sau rătăcitor trăiește în Brazilia este notat în cartea recordurilor drept cel mai veninos din lume se numește bananier că are obiceiul să se ascundă în plantațiile de banane mulți nu știu au fost cazuri când au apărut în supermarketuri la magazin odată cu transportul bananelor exportate din Brazilia