| nitamariancosmin2 a întrebat:

credeti ca e ceva normal sa va muste un paianjen mai veninos?

7 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Nu, nu e normal.
Sper ca ai luat in calcul si efectele secundare. Spider-Man nu le-a dat importanta siuite cum a ajuns. O.o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,mi se pare normal sa ma muste un paianjen mai veninos.Nu vad de ce sa nu fie normal, odata ce are de gand sa te muste. Daca locul se umfla, incepi sa ai stari naspa, mergi la medic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e normal sa te muste nici macar o albina(daca nu stiai unele persoane pot fi alergice la intepatura de albina daramite un paianjen!
Daca te-a muscat un paianjen mergi de urgenta la medic!

| theodorafemme2001 a răspuns:

Nu. Daca te-a muscat du-te la urgente!

| Floryn9 a răspuns:

Daca ai fost muscat trebuie sa mergi numaidecat la doctor sa vada ce fel de paianjen te-a muscat, etc.

| DalyanKawaiiiii a răspuns:

Mergi imdiat la doctor pentuca trebuie sa vada ce fal de paianjen tea musca si sa vada daca poate sa-ti afecteze viata

| R1deR a răspuns:

Nu este normal sa te muste un paianjen veninos, dar in orice caz ar trebui sa te duci la un doctor.