| Woodsz a întrebat:

In Busteni, Sinaia si alte orase mici de langa Brasov merita sa stai un weekend in fiecare sau nu e nimic asa interesant si o vizita de o zi e suficienta?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Busteni, Sinaia sunt in judetul Prahova, pana in Brasov e cale lunga. Daca vrei sa faci drumetii pe munte recomand Busteni. Cascada Urlatoarea, Cascada Valea Spumoasa, Jepii Mari, Jepii Mici. Pentru ultimele trebuie sa ai ceva antrenament.
Daca vrei doar sa stai la o terasa si sa te uiti la munti, merg ambele. Zici ca ai fost la munte.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu faci trasee montane o zi este suficienta pentru fiecare statiune.