| Morphines a întrebat:

În ce țară ai vrea să călătorești?

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Mi-as dori sa ajung in Centraia Pennsylvania, m-a atras mult povestea orasului care a ars si inca arde in subteran si as vrea sa il vizitez.
Uite aici despre el daca ti-a atras atentia http://ro.wikipedia.org/wiki/Centralia,_Pennsylvania
Seamana mult cu povestea din filmul SilentHill, chiar imi doresc sa vizitez locul ala.

73 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Italia.

| vlad89c a răspuns:

Anglia, America, Spania, Egypt, Franta.

| miru20cmrecords a răspuns:

In istanbul.

| MisFit20 a răspuns:

India, mi se pare o destinatie foarte misto, daca ar fi sa fac voluntariat ar fi perfect.

| mona a răspuns:

India

| Simmi a răspuns:

Cred ca in Anglia. thinking

| Alyra a răspuns:

Laponia.

| OoBunnyoO a răspuns:

Alaska.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mexico sau Arabia Saudită, au un tratament special pentru femei. laughing
Vreau să merg la Nurmberg, Germania.
Apoi Belgia. Pentru că Belgia.

| Korb a răspuns:

Turcia...Istanbul..orasul viselor mele laughing

| svartirhimnar a răspuns:

Finlanda şi Norvegia.

| Morphines explică (pentru vlad89c):

Cam multe, mai bine ai opta pentru un ocol al Pământului. Cred că o să fie posibilă chestia asta în viitor. happy
Subscriu pentru Anglia, S.U.A. și Franța.

| Morphines explică (pentru Korb):

Suleyman? laughing

| Morphines explică (pentru svartirhimnar):

Foarte interesant. Poate vei adăuga pe lista ta și Suedia.

| Korb a răspuns (pentru Morphines):

Nu neaparat..imi place orasullaughingdar ce Hurrem nu e frumoasa?laughing

| Morphines explică (pentru Korb):

Ba da laughing O mai vezi doar sezonul ăsta laughing

| Korb a răspuns (pentru Morphines):

De unde stii..esti fan?laughing

| Morphines explică (pentru Korb):

Nu pot spune că sunt mare fan, dar sunt la zi cu toate serialele posibile și filmele și este un serial de apreciat și foarte bine realizat big grin

| AskorDie a răspuns (pentru Morphines):

Stii..sunt de acord cu tine...total!

| AskorDie a răspuns (pentru Morphines):

Ai vreun personaj preferatlaughing?

| Korb a răspuns (pentru Morphines):

Ai vreun personaj preferat?

| Morphines explică (pentru Korb):

M-ați întrebat amândoi laughing Și asta în decurs de un minut big grin Of, să spunem că-mi place Hurrem, fiidncă e un personaj complex, dar fiecare are plusuri și minusuri, dar aici e problema scenariștilor/regizorilor. Voi? happy

| Korb a răspuns (pentru Morphines):

Ibrahim PASA!laughing

| Morphines explică (pentru Korb):

A, interesantwinking Mai am un personaj interesant, dar care apare în sezonul 4.

| Korb a răspuns (pentru Morphines):

Care?laughing nu ma fierbe?

| Duucu a răspuns:

Texas,în general prin America de Sud.

| vlad89c a răspuns (pentru Morphines):

Pai e posibila si acum, dar daca as avea banii aia nu cred ca as mai sta pe TPU acum big grin

| Morphines explică (pentru Korb):

Prințul Bayezid big grin

| Morphines explică (pentru vlad89c):

De fapt, da, ai dreptate, dar mă refeream la ceva mult mai simplu. Ai luat trenul și gata ai înconjurat lumea laughing

| Morphines explică (pentru Duucu):

Păi Texas este în America de Nord :/