| Morphines a întrebat:

În ce țară ai vrea să călătorești?

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Mi-as dori sa ajung in Centraia Pennsylvania, m-a atras mult povestea orasului care a ars si inca arde in subteran si as vrea sa il vizitez.
Uite aici despre el daca ti-a atras atentia http://ro.wikipedia.org/wiki/Centralia,_Pennsylvania
Seamana mult cu povestea din filmul SilentHill, chiar imi doresc sa vizitez locul ala.

73 răspunsuri:
| georgeta27 a răspuns:

In franta

| svartirhimnar a răspuns (pentru SaveTheNature):

Aşa e, nordicii sunt cei mai civilizaţi.

| SaveTheNature a răspuns (pentru MisFit20):

Prezinta India asa cum e ea, cu bune, cu rele.Si o poveste emotionanta dintre 2 tineri indieni.E dramatic pana la lacrimi.

| MisFit20 a răspuns (pentru SaveTheNature):

O sa-l vad acuma, o sa revin cu o parere, desi starea psihica nu-i permite, ma risc!

| Morphines explică (pentru MisFit20):

Este un film frumos, cu Vrei să fii miliardar? laughing

| SaveTheNature a răspuns (pentru Morphines):

Da,dar nu aia e tempa principala.Nu concursul. Ci O lectie de viatawinking

| MisFit20 a răspuns (pentru SaveTheNature):

E superb, o adevarata lectie de viata, asa cum ai spus.Ideea principala a filmul este capacitatea unui om care reuseste sa lupte, sa nu se dea invins, oamenii in care nu poti avea incredere, nici in cei ce-i cunosti de o viata. Emotionan si captivan, fiecare intrebare il ucidea caci ascundea un trecut trist, daca recunostea ca a mintit ar fi echivalat cu a spune ca nu a suferit atat.Multumesc,SaveTheNature pentru recomandare.

| SaveTheNature a răspuns (pentru MisFit20):

Uuuu te-ai uitat deja? Foarte perspicace!big grin Ma bucur ca te-ai uitatbig grin

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acolo unde îmi permite situația financiară.
Oriunde în lume, mai puțin în zonele cu conflicte militare/terorism/război.
Pa, pa.

| ღHinataღ a răspuns:

Siberia, vreau sa simt frigul care l-a indurat familia mea cu multi ani inainte.Hmm...poate China, nu, nu, stiu, Japonia!

| Morphines explică (pentru ღHinataღ):

Interesant! happy

| ღHinataღ a răspuns (pentru Morphines):

happy happy happy dar tu in ce tara ai vrea sa calatoresti?

| Morphines explică (pentru ღHinataღ):

N-am locuri exotice, poate în afară de Bora Bora, asta ca loc, nu țară. Ca să-ți răspund, U.S.A.winking