| Dasey a întrebat:

In ce tari ati fost pana acum?

Răspuns Câştigător
| Iubesc Limonada a răspuns:

In Canada, in Germanialove struck, in Turcia, in Bulgaria si urmeaza Grecia, Spania si poate Austriahappy

20 răspunsuri:
| florin_7920 a răspuns:

În portugalia şi o zi în franţa.

| Pisiii :x a răspuns:

Paithinking
italia, franta, spania si anglia thinking
plus tarile prin care am trecut mergand spre ele.
Oricum numai franta si anglia mau fascinat thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Olanda, Franta si Londra.

| Kitty a răspuns:

Polonia, urmeaza: Italia, Grecia, Franta

| justdanceklihkuugiuhb a răspuns:

Spania, germania, franta, turcia, bulgaria, ungaria, austria...si romania zi de zilaughing

| Casiana a răspuns:

Aoleu, si mai spunem ca e crizalaughing

| dadaina a răspuns:

Coreea de sud, Japonia, Franta, Anglia, Grecia, Turcia, Italia, Statele Unite ale Americii.Vara asta urmeaza Egiptul si Croatia tongue

| simona_6231 a răspuns:

Franta, Italia, Grecia...si in Belgia 2 zilehappy, iar in iunie franta din nou.

| johnny_1840 a răspuns:

Germania, austria elvetia, frantz anglia, bulgaria si Statele Unite, prin astea am stat cateva luni, asa am trecut prin f multe tari happywinking imi place anglia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa zic pe continente? Ca sunt multe tari...
Anul trecut am terminat toata America(de sud, centrala si de Nord). Cel mai frumos a fost Mexicul(in afara de SUA) unde am stat 2 luni, superbe. Toate tarile de pe continentul american le-am bifat si intr-adevar au o frumusete aparte. Europa deja mi se pare foarte urata(cu mici exceptii: Sardinia, Monte-Carlo, Saint-Tropez, Barcelona).
Am vizitat si Africa, cel mai mult m-a impresionat: Egiptul, Etiopia, Kenia, Tanzania) anul asta sper sa termin toata Africa de vizitat. Iar Europa... Germania, Franta, Anglia, Portugalia, Belgia, Norvegia, Irlanda, Grecia, Scotia, Rusia, Austria, Elvetia, Olanda, Polonia, Ungaria, Turcia, Spania, anul acesta sper sa termin si toata Europa.
La inceputul lui 2010 am vizitat si o mica parte din Asia; cu toata certitudinea este un paradis. Am fost in Thailanda, India, Bahrain. Iar in trecut am vizitat si China, Japonia, Israel, Indonesia, Arabia Saudita, Qatar. Imi place Asia si voi continua sa o vizitez.
Cu asta ma ocup, vizitez tari, dar niciodata nu ma satur. Tot timpul sunt altele sau locuri diferite. Bineinteles, asta imi este job-ul. Ma plimb gratis(platesc doar consumul), mai primesc si bani, profit, sponsori. Lumea e foarte frumoasa si ma bucur atunci cand descopar noi mentalitati, noi traditii, obiceiuri. E o placere sa fii primit de oameni cu atata caldura. Sunt fericit cand intalnesc oameni sinceri, educati si civilizati. In Africa si Asia descoperi paradisul. Iti recomand aceste 2 continente.

| Alisa a răspuns:

Pai in Londra (locuiesc aici de un an jumate).

| perla a răspuns:

Italia si e o tara frumoasa oamenii sunt prosti

| Rioko a răspuns:

Am fost un Romania laughing, Ucraina, Budapesta. Si o sa imi mergwinking

Elianna
| Elianna a răspuns:

Ungaria, Cehia, Slovacia, Polonia, Franta, Elvetia, Germania, Bulgaria.

| sephora a răspuns:

Ungaria, Austria, Germania, Italia, Grecia si Croatia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mers in:Tunisia, Egipt, Elvetia, Portugalia, Spania, Italia, Franta(nu am fost in Paris ci am stat 2 zile la Nissa 2 la Saint Tropez si 4 in Caness), Grecia, Austria(stiu Salzburgul ca in palma), Ungaria, Turcia, Germania, Bratislava, Serbia.ma rog am facut un fel de turul Europei si nu mai stiu in ce tari am imi fost. dar ce e sigur mi-ar placea sa vizitez absolut toata planeta, a da si neaparat sa ma mut in Statele Unite ori in New York ori In Los Angeles

| Alina_9354 a răspuns:

De ce toata lumea spune in loc de Anglia sau Marea Britanie, Londra? Londra nu e tara dragilor, si mai ales daca ati fost acolo ar trebui sa stiti, asta tine de cultura generala pana la urma!

| BRG a răspuns:

În Viena

| andy1982 a răspuns:

Franta, Spania (Tenerife - Canare), Bulgaria. Pe primele 2 le recomand, Bulgaria e doar o altfel de Romanie