| xJuke a întrebat:

In iordania se poate intra cu pasaport temporar (valabil 12 luni)?
Cei de la ministerul de externe si de la pasapoarte au zis ca se poate, iar cei de la ambasada au zis ca nu.

2 răspunsuri:
| AlinaG a răspuns:

Mergi in Iordania pe cont propriu?

| AlinaG a răspuns:

In mod normal poti sa obtii viza pentru Iordania daca ai un pasaport care are o valabilitate de cel putin 6 luni. Nu stiu exact ce sa iti zic despre pasapoartele temporare, in mod normal este un pasaport, deci poti sa faci viza chiar si la "arrival" happy