| Schnitzel a întrebat:

In statiunea Sovata exista stranduri in afara de Lacul Ursu? Si cam ce preturi sunt la alte stranduri?

Răspuns Câştigător
| matsa15 a răspuns:

Lacul Ursu este singurul lac amenajat. Mai sunt si celelalte 4 care sunt mult mai mici, in schimb nu sunt amenajatehappy la hotel Alunis este o piscina cu apa normala si una cu apa sarata pentru tratament.happy atat stiu

1 răspuns:
| DnlG a răspuns:

Este un strand langa mina de sare un pic mai sus. apa e atat de sarata incat nici nu trebuie sa innoti