| LoveTPU27 a întrebat:

In vara plec la munte la Ranca( in tabara ). Ce ar trebui sa imi iau? Astept multe raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Dixiiiiiii a răspuns:

Ai puteai sa iti iei:
HAINE-
- 5-6 tricouri sau maiuri(poate mai multe daca tabara dureaza mai mult)
- 5 perechi de pantaloni scurti
-2/3perechi de pantaloni lungi(blug sau pantaloni colorati sunt foarte la moda)
- 2 hanorace poate seara la focul de taraba este frig
- haidele indime (sa le poti schimba in fiecare zi)
- o pereche de șlapi/ papuci/ sandale poate mergeti la piscina
- 2 perechi de adidasi (o pereche sa nu fie inalti pentru aceia sunt foarte caldurosi)
- 2 perechi de pijamalele
- cateva haine mai groase ptc mergi la munte si acolo este mereu mai racoare
ACCESORI
- clame de par
- cateva moate ptc o sa iti fie cald cu parul desprins
- inele daca porti
- bratari/ lantisoare pentru a le putea potrivi fiecarei tinute

IGIENA
- un sapun Dove (este foarte bun)
- un sampon (adaptat pentru parul tau)
- 2 prosoape (unul mic si unul mare)
- o crema de soarre
- periuta, pasta de dinti

PT Distractie
-bani
- mp3
- reviste
Dar nu cred ca o sa ai timp de aceste lucrui

3 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Ar trebui sa-iei.U.E (uniunea europeana), sa nu te gandesti la prostii!
happy

| MrsDraguttza a răspuns:

Pai,
- bluze ( daca e racoare)
- trening
-adidasi
-un rucsac mai micut dar in care sa incapa sendvisuri, sticla cu apa, o haina,
- pasta + periuta
-un jurnal : )winking sa iti scrii toate amintirile

| patiiipatiii a răspuns:

Ar trebui sa-ti iei:
cateva tricouri
bluze
pantaloni (treisfert si mai scurti)
chestii mai moderne
nu uita de trening