| aannamaryaa a întrebat:

In vara, vreau sa ma duc la Felix in Oradea si nu stiu daca va fi frumos acolo ca nu am mai fost. daca stiti mai multe va rog dati-mi un raspuns Bun!

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Mie mi-a plăcut; am fost acolo acum un an și-un pic (iarna). Am stat de fapt la Perla, în 1 Mai, dar am trecut și prin Felix. Vara e și mai mișto, sunt nuferii și lotușii înfloriți, acum e și un mare aquapark pentru distracții.
E un aven (peșteră verticală) în apropiere, se poate da o fugă și la Oradea la shoping, film sau chiar la vizitat cetatea (în curs de restaurare) - foarte frumos!
Vacanță plăcută!

suntserios
| suntserios a răspuns:

E frumos, in Felix sunt 2 stranduri foarte mari cu apa termala

| ReZiSTorr a răspuns:

E frumos, dar sa nu mergi la hotel de 2 stele... sunt vechi si o camera de apartament acum 2 ani a fost 220 noaptea