| AvalohAlyn a întrebat:

La ce hotel ati fost la mare? Ati fost multumiti de serviciile lui?

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Hotel Banat > Statiunea : Neptun-Olimp ( 2 stele ).

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
La Eforie Sud, hotel Magura si a fost ok.
Pa, pa.

| KodrutZ a răspuns:

Vis Eforie Nord, 3 stelute, foarte ok.

| alexalexa2000 a răspuns:

Eforie Nord:Lucas Boutique Hotel și da,am fostEste foarte frumos,are o terasă care are mâncare ieftină și foate bunăă, este foarte aproape de plajă, în cameră este foarte curat, are mic dejun, aer condiționat și este dotat cu tot ce trebuie.Este cam scump, nu mai știu prețul exact pe noapte.Caută pe net și vei găsi ^^.

| ghostlabbrador77 a răspuns:

Eu am fost la Solymar[Mangalia(3 stele)] si da am fost foarte multumit, am mai fost si la Roca Nivaria [Tenerife(5 stele) ] si am fost foarte multumit sau am mai fost la Delfin Imperial [Turcia(5 stele)] sau am fost si la Barcelo Sants [Barcelona(4stele)] as mai putea scrie dar ajung happy