| alexxa112 a întrebat:

Merg la munte pentru 3 zile si nu stiu ce haine sa iau la mine, va rog ajutati-ma.Merg la plaiul cu foibig grin, dau Funditabig grin.Bine acum nu va ganditi ca facem alpinismlaughing. Nu, doar un gratar, o discotecalaughing.

Răspuns Câştigător
| ioionutbest a răspuns:

Hey Alexxa imi place foarte mult sa merg la munte love struck:X si de obicei imi pun in valiza :treningul si adidasii pentru ca o sa fie comod daca urci pe munte,blugi, o geaca dar nu prea groasa sau un hanorak, iar daca vrei sa mergi la discoteca poti lua o rochie adecvata cu atmosfera. Distractie placuta!

2 răspunsuri:
| gigel68 a răspuns:

Daca stai la cort ia-ti un rand de haine groase si o caciula, noaptea e frig. iar in legatura cu urcatul pe munte, iti recomand o pereche de ghete (care sa iti tina incheietura stransa), te vei simti mai bine decat in adidasi.

| Coriina_7713 a răspuns:

Pai iti iei niste haine mai scurte de discoteca.si pentru zi i-ati niste tricouri si pantalonii lungi neaparat daca nu vrei sa ingheti :d...si pentru orice eventualitate i-ati si un hanorac sau o geaca big grin