| lollipopzz a întrebat:

Maine plec la munte cu familia si niste prieteni si nu stiu ce sa-mi iau la mine(adica haine). Nu cred ca va ninge acolo... Dar va rog sa-mi raspundeti urgent si sa ma ajutati cu pareriile voastre... Funda:X

Răspuns Câştigător
| Th3Oo a răspuns:

Buna! Eu una cred ca ar trebui sa iti iei haine groase, dar si ceva haine mai subtiri. Ca poate va fi cald sau poate va fi frig. Daca va fi cald atunci vei avea haine potrivite timpului, daca va fi frig atunci vei avea si haine groase.

3 răspunsuri:
| zapacel a răspuns:

Pai ia-ti si haine mai groase si mai subtiri. si have fun la munte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati-mi si mie o lista cu ce sa-mi i-au la munte. o lista mai lunga love struck... va rog.:d

| ɧųɱɱεℓ đσąŗ ɧųɱɱεℓ ;х a răspuns:

Pai bine ar fi sa iti iei si hainute un pic mai groase.nu stii niciodata cum va fi vremea.:*