| mgtow a întrebat:

Merita cheltuiti 900€ pentru o saptamana in Gibraltar? Ma gandeam ca bag in benzina in jur de 300€, hotelul 500€ cu tot inclus si o atentie ceva 100€. Cand am tras 1800 km din Londra pana acasa am bagat 3 plinuri de benzina si pe o parte parca nu imi convine sa dau cam juma din banii de concediu pe carburant.

2 răspunsuri:
| Popescu_Alex_2003 a răspuns:

Daca mergi cu avionul ar fi mult mai ieftin, si poti sa-ti inchiriezi o masina acolo daca ai neaparat nevoie de transport.

| mihai69 a răspuns:

Unii vor spune că da, alții că ba.
Pentru drum, poate prinzi un bilet de avion low-cost şi scapi mai ieftin.
Totuşi, cred că 7 zile pe stânca aia e cam mult...