| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor. Cum vara vine si cum am mai si pus niste bani deoparte ma gandeam sa fac cadou de ziua mea un concediu(excursie) la Londra de o saptamana. Dupa indelungi cercetari si niste calcule aproximative. Am ajuns la urmatoarele cifre
-150-lire avion dus-intors
-350-lire cazare(mic dejun inclus)
-129-lire London Pass.
Total cheltuieli administrative 629. Intrebarile mele ar fi:
1.Cam cati bani mi-ar trebui de cheltuiala, aici punand la socoteala ca sunt doar eu si nu prea sunt venit pentru shopping, doar pentru vizitat orasu.
2. Ce alte hartogaraie ar mai trebui, asigurari medicale s. a?

Multam mult celor care vor raspunde.

1 răspuns:
| Adelaide a răspuns:

Micul de jun nu cred ca iti ajunge toata ziua iar mancarea este foarte scumpa acolo iti spun pentru ca am fost iar asigurare medicala nu ai nevoie ca nu te muti acolo ce sa iti spun concediu placut