| laraaaa a întrebat:

Nu stiu ce sa aleg dintre Nokia c3 si vodafone smart. voi pe care credeti ca ar trebui sa-l aleg? ce imi recomandati si de ce.

3 răspunsuri:
| Izza_4461 a răspuns:

Nu mai da banii pe un telefon ca nu se mai merita. Da un ban in plus si ia-ti un iphone. Alta viata. Vei simti diferenta si isi merita fiecare leu in plus. Calculator si telefon intr-o minunatie numita iphonewinking

| SomebodyNamedAnna a răspuns:

O prietena de'a mea are Nokia C3 si este foarte multumita de el, pentru ca tastatura Qwerty o ajuta mai mult sa scrie mesaje sau sa navigheze pe Internet. Asa Vodafone Smart este cu Touch-Screen si daca l'ai scapat pe jos i'ai facut praf Screen'ul. Multe despre V. Smart nu stiu, ca nu am treaba cu Vodafone, dar stiu de la prietena mea ca C3 isi face treaba.
Succes.

| mona a răspuns:

Eu as alege Nokia c3, pentru ca Nokia e Nokia