| Andreea_7045 a întrebat:

As vrea sa-mi achizitionez un telefon cu un pret accesibil si m-am gandit la Vodafone Smart, insa nu stiu cat de bun este avand in vedere pretul mic pe care il are.Astept opiniile voastre. De asemenea, imi place si Lg Optimus Me. Voi ce credeti? Ce ar trebui sa aleg? Astept informatii in legatura cu aceste 2 telefoane si, de ce nu, si comparatii intre ele...De asemenea, m-ar interesa cat de bine ies pozele facute cu Vodafone Smart.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| iChaz a răspuns:

Buna. Dintre cele doua, iti recomand LG Optimus Me. E mai bun decat Vodafone Smart. Insa mai bine ne-ai spune bugetul maxim, poate poti lua altceva mai bun, pentru ca aceste doua modele nu sunt prea reusite (camera slaba, microfon slab.etc).

3 răspunsuri:
| Alex3 a răspuns:

Cati bani ai? in cat te poti incadra maxim.

| URK a răspuns:

Ia-ti Nokia 5230...sunt foarte multumit de el!

| Andreea_7045 explică:

Bugetul maxim e cam 5 milioane(500 ron).