| sirasap a întrebat:

Nu stiu unde sa plec la munte ma poate ajuta cineva? Am cateva variante pana acum cum ar fi : Brasov, Busteni, Predeal... voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt multe obiective in zona, atat in Brasov cat si in Busteni sau Sinaia, insa e o zona aglomeratat tare, acum depinde si ce vrei sa faci: doar sa stai in statiune sau sa faci trasee montane

6 răspunsuri:
| CorneliaC a răspuns:

Eu in locul tau prefer marea pe timp de vara, nu stiu ce sa zic happy

| sebipopescu1 a răspuns:

Busteni. Am fost a acolo si e locul perfect. Ai o gramada de trasee, plus ca biletul de tren pana in Brasov costa 7 lei parca si poti sa mergi oricand sa te plimbi in Brasov sau sa mergi la parcuri acvatice, la mall etc, dar spre deosebire de Brasov, Busteniul e mult mai linistit

| sirasap explică (pentru CorneliaC):

Stiu ce zici dar anul asta vreau sa fac o schimbare vreau sa ma duc la munte big grin

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Iti propun sa te duci in vama buzaului, exista: pastravarie, cascade, privelisti, oameni buni, si piesa de rezistenta rezervatia de zimbri

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Predeal!

| Danzell a răspuns:

Undeva unde nu e suprapopulat de turisti.
vezi undeva in nordul ardealului