| DanielIlie a întrebat:

O agenție de turism pentru un sejur în Japonia puteți recomanda? Din experiența proprie, de reclame nu duc lipsa. Mulțumesc.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și dacă nu are nimeni de aici experiență proprie, ce o să faci, rămâi acasă?

| DanielIlie explică (pentru sadrian46):

Niciodată! Mergem în Moldova că e mai aproape crying(

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru DanielIlie):

Asta îmi amintește o reclamă video cum un samurai este primit la o mănăstire din Moldova, ca ucenic călugăr după ce reușește să taie mămăliga în două mai întâi cu o sabie de samurai iar apoi, la modul tradițional cui un fir de ață. Dar, așa ca chestie eu a ajutat căndva după revo, pe cineva să plece acolo, unde a și rămas. Așa că, mai putem vorbi. Nippon go wo, sukoshi arimasu. Arigato gozaimasu. Sayonara Yokohama wa! Arimasu ca?