| N_9535 a întrebat:

Pe 1 septembrie plec la paris o saptamana dar nu stiu ce haine sa-mii iau (groase/subtiri) :-s. are cineva vreo idee?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Eu sunt acum in PAris zic sa-ti iei si mai grosute si subtirele pentru ca vremea aici e instabila dimineata poate fi soare apoi ploua 5 min si tot asa e jucausa tare vremea acum 3 zile a fost caldura au fost 30 de grade de trei zile incoace e cam rece 22, 23, 2' de grade iar seara e rece trebuie sa ai neaparat un hanorac, o gecuta pe tine altfel tremuri de frig. Te asteptam pe Paris.Bone voyage!

5 răspunsuri:
| eduard89 a răspuns:

Mai de vara spre toamna. mai exact, temperatura medie pentru saptamana in care o sa mergi tu e de 23 de grade.Deci seara se lasa un pic racoare, obligatoriu ceva geaca de toamna happy In caz ca e prea frig iti cumperi ceva dupa champs elysees, ca doar esti la Paris

| Raduhh a răspuns:

Mai bine uitate la prognoza meteo la paris sa vezi ce vreme va fi
fundita?

| Andreea_3007 a răspuns:

Si eu am fost anul trecut pe vremea asta si stiu ca era destul de frig. Eventual ia-ti ceva mai multe haine groase, dar sa nu lipseasca si cele subtiriwinking

| anad a răspuns:

Haine comode de vara, dar si ceva de toamna ca poate sa fie destul de racoare daca se strica timpul!

| claudiea79 a răspuns:

Prognoza meteo pentru urmatoarele 14 zile
Luni, 30 august
Minim:9°C
Maxim:18°C
Soare, sanse de ploaie Marti, 31 august
Minim:9°C
Maxim:19°C
Soare
Miercuri, 01 septembrie
Minim:11°C
Maxim:20°C
Soare Joi, 02 septembrie
Minim:11°C
Maxim:23°C
Soare, putin noros
Vineri, 03 septembrie
Minim:13°C
Maxim:23°C
Soare, putin noros Sambata, 04 septembrie
Minim:17°C
Maxim:25°C
Soare, putin noros
Duminica, 05 septembrie
Minim:16°C
Maxim:25°C
Cer noros Luni, 06 septembrie
Minim:14°C
Maxim:22°C
Soare
Marti, 07 septembrie
Minim:13°C
Maxim:20°C
Soare Miercuri, 08 septembrie
Minim:13°C
Maxim:19°C
Soare
Joi, 09 septembrie
Minim:11°C
Maxim:19°C
Soare Vineri, 10 septembrie
Minim:9°C
Maxim:18°C
Soare, putin noros
Sambata, 11 septembrie
Minim:12°C
Maxim:19°C
Soare, putin noros Duminica, 12 septembrie
Minim:11°C
Maxim:22°C
Soare