| RaLuCa_7165 a întrebat:

Vineri plec intr-o mica "vacanta"inainte de soala. Voi sta doar 2 zile, dar merg cu parinti si as vrea sa stiu cam ce sa iau la mine:strictul necesar+cateva haine, cam ce tipuri groase subtiri? Cam ce culori? etc

2 răspunsuri:
| ale a răspuns:

Ia-ti 3-4 schimburi.de ex 2 tricouri, 2 perechi de pantaloni lungi si alta pereche scurti, o fustita(in caz ca e cald) si o bluzita la care sa o asortezi, o gecutza, in caz de e frig, adidasi si niste sandalutze sa ce porti tu.Culorile care iti plac tie, ce ai tuhappy
distractie placuta

| vaa a răspuns:

Poi, ia ti haine groase si nu numai.Eu am fost la Sovata si a fost si cancerstraight face si caldut tare love struck.
Deci...
Pentru 2 zile :
*3 perechi pantalono(1 pentru seara)
*4 tricouri cam asathinking
*2 -3 hanorace
*o geaca mai groasa
*periuta de dinti
*pieptene
*pentru dus : sampon, balsam, bla bla
*tenisi, adidasi
*trusa make up
*placa de par ceva.

cam atat happy.

Sa ai o vacanta placuuuta!