| Silvia93 a întrebat:

Pe ce site sau cu cine pot vorbi despre cazare / masa / ghid pentru Bulgaria si Grecia?
As vrea sa stiu cat ar costa pentru 2 persoane 3 zile in aceste doua tari, multumesc.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da si tu un search pe google, sunt sute de oferte

| Silvia93 explică (pentru suntserios):

Am dat dar nu am incredere, vreau pe cineva care stie sa raspunda.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Silvia93):

Lol, nu ai incredere intr o agentie de turism, dar ai sa ai incredere intr un strain oarecare de pe net?

| Silvia93 explică (pentru suntserios):

Eu voiam persoane care sa ma trimita la niste agentii bune, tot ce gasesc pe net este pe zi / noapte.
Eu vreau un pachet gen 350 euro 2 persoane Bulgaria masa/ cazare etc

| mihai69 a răspuns:

Nu prea sunt oferte la agenții pentru trei zile. Așadar, veți merge cumva „pe cont propriu", în sensul că veți lua cazarea separat de transport (nu va fi un pachet turistic din oferta curentă a unei agenții).
Saitul cel mai potrivit ca să găsești un răspuns la o astfel de întrebare este www.AmFostAcolo.ro. Există o rubrică numită chiar așa: „Ce îmi recomandați", unde tu pui întrebarea asta și chiar vei primi răspunsuri de la oameni care AuFostAcolo, nu ca aici. Evident, trebuie să te înregistrezi c să poți scrie.