| SOriilica a întrebat:

TPU :*! Vreau sa ma lase mama in excursi si nu vrea este la Bucuresti de 2 zile si costa un milion doua sute cu cazare si masa, a zis ca bani nu ar fi o problema dar nu are incredere in mine sa ma lsae mai ales ca dormim acl. la hote tati m-am lasa dar mami a zis ca nu ce pot face sa ma lase? adica moare daca ma lasa 2 zile

8 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Cati ani ai?

| L7w7n7d7 a răspuns (pentru Xtadelo):

9 ani jumate.
Nu merge să trimit PM că-s junior. angry

| Xtadelo a răspuns (pentru L7w7n7d7):

Pai d-aia ti-am si trimis mesajul laughing

| L7w7n7d7 a răspuns (pentru Xtadelo):

Păi schimbă-ţi setarea aia de căcat!

| hummmer a răspuns:

Castiga-i mamei increderea, dovedeste-i ca esti cuminte[esti?] si poate se razgandeste si te lasa in excursie.

| SOriilica explică (pentru hummmer):

Cuminte zici >? pai sunt fata de alte fete laughing
Adica daca ar fi fost de o zi m-ar fi lasat dar am sa o bat la cap pana ma va lasa, cred ca se va satura si ea sa o bat la cap in fiecare zi si va zice da laughing) rolling on the floor

| hummmer a răspuns (pentru SOriilica):

E si asta o solutie...
Sa fii iubita.

| SOriilica explică (pentru hummmer):

Multumesc la fel :*! happy!