| anonim_4396 a întrebat:

Pe unde ati fost, impresii de calatorie, ne spuneti noua de ce sa ne ferim? Bulgaria (stiu ca se fura de la posete la autoturisme ).

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

In Ungaria se mai fura, in rest, Slovacia, Polonia si Turcia, pe unde am fost e lume cu bun simt. Nu se fura ca la noi.

10 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Sa stii ca nu exista padure fara uscaturi, adica oriunde gasesti oameni din astia. hoti. In Polonia sunt oameni cu mult bun simt, pana si tinerii. nu ca la noi, numai cocalari si pitzipoance...

O zi buna!

Daniel.

| DeeAnna. a răspuns:

In Bulgaria nu am fost eu.
Dar am auzit si eu tot felul de zvonuri.
Clasele de a VIII-a vroiau sa faca banghetul in Bulgaria.
Dar optiunea asta nu mai exista din aceleasi motive.

happy

lolita
| lolita a răspuns:

Sincer cand am fost intr-o calatorie niciodata nu mi s-a furat nimic, dar in Romania cand eram la liceu, cred ca unul dintere colegi sau colege ca-mi dispareau rujuri, parfumuri etc.

| daii a răspuns:

Pai. Bulgaria e mai rau ca Romania.Se fura in prostie.astia imediat ajung sa fure oamenii cu totuloh go on. In Turcia e ok, Ungaria ok, Germania ok.happy

by daiiwinking

| Irina a răspuns:

Zvonurile cu Bulgaria nu sunt adevarate. am fost acolo vara trecuta si ti se ridica masina doar daca ai parcat-o aiurea fie ca esti turist fie ca esti localnic, la fel ca la noi in tara. Sunt doar vorbe ca sa ne convinga pe noi sa optam pentru turismul intern.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Irina s-ar putea sa ai dreptate, eu n-am fost.

daniela
| daniela a răspuns:

Acum depinde... noi am fost furati in Barcelona si istambul... dar in Spania tot m-as mai tot duce. cel mai bine m-am simtit insa In Egip si Creta, iar cele mai frumoase lucruri le-am vazut in Italaia, Paris si Saint Petersburg

| eu_2619 a răspuns:

Sa stii ca nu este adevarat am fost de 4 ori la rand si nu s-a intamplat nimick si in plus sunt foarte multe locuri frumose de vizitat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@eu, unde in Bulgaria?

| dianadiana a răspuns:

Nu este nimic adevarat. Eu am fost o data in viata mea si oamenii erau la locul lor. Sa iti dau un ex. o tipa si-a uitat portofelul in taxi, iar taximetristul s-a intors la hotel si i-a innapoiat portofelul. Deci in Romania crezi ca o sa vezi asa ceva? Eu nu prea cred. Oamenii sunt civilizati si cu mult bun simt. Cel putin asa cred eu din cate am vazut. Deja imi e dor de multi dintre ei... mnoh fiecare cu ce vede. pup :*