| VlaDtz99 a întrebat:

Pentru cei care calatoresc cu trenul, stiti daca se poate trece dintr un vagon in altul? Si este vreun pericol sa cad sau nu stiu?

7 răspunsuri:
| AndreeaCR7 a răspuns:

Da se poate si nu patesti nimic, stai calm laughing

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Mergi fara grija, inca nu a cazut nimeni.

| KIibrDM a răspuns:

Da se poate trece, n-ai cum sa cazi xD. Nu exista loc gol intre unde sa cazi.

| K0sti a răspuns:

Poti sa cazi si in casa, dar in tren, asa ca ai grija la gaura!

| Sarada a răspuns:

Poti trece fara nici o problema si sa nu-ti fie frica ca vei cadea nu patesti nimic

| mihai69 a răspuns:

ÎN tren, poți cădea destul de ușor, mai ales dacă te plimbi aiurea prin el cât timp e în mișcare. DIN tren, e posibil, dar NUMAi dacă faci ce scrie pe acolo că NU ai voie (să te apleci pe geam, să deschizi ușa în mers etc.).
Alte pericole nu sunt. Și da, e posibil să mergi prin vagoane de la cap la coadă și înapoi prin tot trenul.

| Dismally a răspuns:

Nu ai mers niciodata cu trenul? happy Da, poti trece dintr-un vagon in altul fara probleme, pericol ar putea fi doar la usi care mai sunt deschise uneori.