| anonim_4396 a întrebat:

Peste 3 saptamani plec intr'o tabara, si voi merge cu trenul de la Bucuresti pana la Cluj. E ok daca imi iau un geamantam cam cat un ghiozdan...si un rucsac pentru drum.(cu mancare telefon casti chestii.)? nu stiu cum ma voi descurca cu geamantanul in tren.Cam ce ar trebui sa imi pun in bagaj? Stau 7 zile big grin La munte

Răspuns Câştigător
| lariiiin a răspuns:

Pai pentru ca mergi la munte si stai si 7 zile as aloca un loc mai mare mancarii,daca nu esti dispus sa cheltui prea muti bani...iar pentru haine, telefon, casti etc nu as aloca un spatiu foarte mare...in concluzie ar fi ok daca un ghiozdan(cel care este mai mare) l-ai aloca mancarii,iar ghiozdanul/gentuta(care sa nu ai ba cele mai mici dimensiuni dar nicin cele mai mari)aceea sa o aloci hainelor, telefonului, castilor etc. sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| cristian_5982 a răspuns:

Eu asi impacheta mai multe lucruri si mi asi lua o valiza

| mariii a răspuns:

Fi serioasa ce ne zici noua ca pleci vrei sa ne faci in ciuda ia si vezi-ti de rumu tau si cere'i parerrea lu maicata nu noua