| iamprettybored a întrebat:

Pot anula o rezervare de cazare la un hotel din România și sa-mi primesc banii inapoi?
Pot în schimb rezerva o cameră pentru mai puține persoane?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiecare hotel are politicile lui. Suna la hotelul in cauza si intreabs

| Violleta2022 a răspuns:

Suna la hotelul respectiv si vei afla raspuns la toate intrebarile tale.
Noi nu putem sa-ti spunem nimic, pentru ca nu cunoastem regulile acelui hotel.

| mihai69 a răspuns:

1. dacă nu e o rezervare nerambursabilă și dacă te încadrezi în termenul limită de anulare gratuită - da. Citește termenii și condițiile rezervării.
2. dacă mai sunt camere libere de tipul dorit de tine, desigur.