| MariciucEugenia a întrebat:

Pot plăti cu Sodexo Turist Pass într un restaurant al unei unități hoteliere afiliate sodexo, dacă nu sunt cazata la acea unitate? Este obligatoriu sa fiu și cazata acolo?

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Daca restaurantul accepta plata cu Sodexo Turist Pass nu este nevoie sa fii si cazata acolo. Excepție fac resorturile cu circuit inchis sau cu regim all inclusive, unde de altfel nu poti achita nici cash.

| gabicoo a răspuns:

Sunt în aceeași situație. Urmăresc și eu subiectul.

| Florian80 a răspuns:

Chiar deloc nu e obligatoriu.doar sa intrebi inainte pe chelner...sa nu ai surpriza dupq.ce ai consumat sa nu ti accepte bonurile...