| Milosi_Gabriel_1996 a întrebat:

Știe cineva vreun restaurant/magazin la care pot plăti cu Turist Pass de la Sodexo, în Thasos?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar in Romania.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Au mutat în sfârșit Thassos in România?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Când i-am zis lui dullcat că scrie doar că sa scrie mi-a dat ignore. Mna treabă acu.

| mihai69 a răspuns:

Când s-o muta insula pe Marea neagră, în apele teritoriale române.

| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca mai bine intrebi pe un forum international.
https://www.reddit.com/......ng_greece/

| dannyel86 a răspuns:

Cardurile Turist Pass se pot folosi doar pe teritoriul Romaniei.
Nu sunt internationale! big grin

"Cardul Turist Pass poate fi folosit pentru plata serviciilor de cazare și a meselor în hoteluri și pensiuni partenere Sodexo. Cu ajutorul lui poți achita pachete de vacanță în România."

| Drake21 a răspuns:

Intreaba si tu, probabil se poate, Grecii sunt prietenii nostri

| Drake21 a răspuns (pentru Drake21):

+am trimis acolo cei m ai buni pompieri