| elisa01 a întrebat:

Raspundeti-mi si mie va rog! daca cineva imi ia un bilet de avion din alta tara online ..si eu ii dau toate datele mele cum fac cand ajung la aeroport? adica pe ce baza?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa stai linistita, biletele pot fi scoase oriunde in lume, numele tau si zborul exact au importanta!

3 răspunsuri:
| Minnie_6826 a răspuns:

Foarte simplu. Spune-i sa ti-l trimita ori la vreun xerox di orasul(ii dai adresa de email a xerox-ului persoanei care iti trimite biletul) tau ori tie daca ai imprimanta.

greece12
| greece12 a răspuns:

Te prezinti la zborul tau cu pasaportul si bagajele,esti inscrisa in lista de zbor a companiei respective,pentru data si ora la care ti se comunica de catre persoana care ti-a scos biletul,biletul tau este virtual,nu ai nevoie de nimic in afara pasaportului.
Daca ai nelinisti,poti da un telefon la respectiva companie aeriana, inainte de zbor, si poti cere o confirmare a numelui tau, aflat in lista pentru zborul X din data Y.
Te prezinti deci, la check-in.

| elisa01 explică (pentru greece12):

Stiam si eu dar nu eram sigurabig grin merci!:*