| gabbrriielaaiommm12345 a întrebat:

Daca vreau sa-mi iau bilet de avion online imi trebuie datele din buletin?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
Check in se face cu o zi inaintea zborului, on-line si e gratis.
Daca uiti sa-l faci atunci platesti in aeroport, si sa fii acolo cu trei ore inainte.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din cartea de identitate, că asa se numeste, sau pasaport.

| Caro34 a răspuns:

Da, numele si prenumele, data nasterii, adresa si un card bancar cu care sa platesti biletul! Numai bine!

| goguPatent a răspuns:

Iti cam trebuie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca să cumperi biletul nu trebuie decat numele.
Dar cand faci check-in vei avea nevoie de data nasterii si seria actului de identitate.

| gabbrriielaaiommm12345 explică (pentru anonim_4396):

Trebuie sa fac check in imediat dupa ce mi iau biletul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru gabbrriielaaiommm12345):

Nu.
Check in se face cu o zi inaintea zborului, on-line si e gratis.
Daca uiti sa-l faci atunci platesti in aeroport, si sa fii acolo cu trei ore inainte.

| Anonimul151 a răspuns:

Da, trebuie să pui datele din buletin sau pașaport.

| Anonimul151 a răspuns:

Da, trebuie să pui datele din buletin sau pașaport...

| Anonimul151 a răspuns:

Da. Trebuie îți trebuie datele din buletin sau chiar și pașaport.